Beseda s rodiči

publikováno: 2 / 4 / 2016

Vážení rodiče,

dovolte, abychom vás pozvali na plánovanou besedu pro zájemce o ScioŠkolu na Praze 6. Beseda se bude konat 21. 4. 2016 od 18:00 v aule Gymnázia Na Zatlance (Na Zatlance 11, Praha 5) od 18:00 hodin. Besedy se budou účastnit Štěpánka a Alžběta (vedení ScioŠkoly na Praze 6), Ondřej Šteffl i další zástupci Scio. Přestavíme vám plán týkající se školy na Praze 6, povídat si můžeme i o zkušenostech, které plynou z fungování školy na Praze 11. Dále bude ponechán prostor pro vaše dotazy a společnou diskuzi. Kromě zajímavých informací a živé debaty se můžete těšit také na něco dobrého k jídlu a pití.

Kapacita auly je omezená, proto vás prosíme o potvrzení účasti na e-mail praha6@scioskola.cz.

Budeme se těšit na viděnou.

Beseda s rodiči

Informace

Vážení rodiče, jak asi víte ze sdělovacích prostředků, vláda od úterního večera zakazuje všechny sportovní, kulturní, náboženské i umělecké akce s účastí nad 100 osob. Zárove..