CISV International

publikováno: 20 / 4 / 2017

Zajímavá nabídka neziskovky CISV organizující setkání trochu na způsob jamboree pro děti z celého světa. A protože tento koncept není v ČR pořád příliš známý, tak ještě hledají nějaké děti.

Dobrý den,

řešíte prázdniny vašich dětí a nemáte zatím plány? Líbilo by se vám, kdyby minimálně tři týdny mluvily takřka jenom v angličtině a navíc mezi dětmi z celého světa? Pokud odpovídáte “ano” – měli bychom pro Vás zajímavou možnost či nabídku.

Kdo jsme?

Jsme česká pobočka prestižní celosvětové neziskové organizace CISV International a pořádáme campy (tábory) zejména pro děti a mládež po celém světě. Propojujeme mladé lidi z celého světa, kteří navazují nová přátelství a získávají kontakty, které doslova boří hranice jednotlivých zemí.

CISV International bylo založeno s motem “Musíme začít od dětí.” roku 1950 americkou psycholožkou Doris Allen, aby předešla hrůzám druhé světové války. Správná výchova a poznávání ostatních národu může předejít agresivním konfliktům v budoucnosti.

 

Více informací najdete na našich stránkách – http://cisv.cz/  či stránkách CISV International:www.cisv.org

 

Ještě máme několik posledních volných míst na campy pro letošní léto, jak v Čechách, tak v zajímavých zahraničních destinacích:

 

1.    USA (Detriot), termín 7.-29.7.2017 – program Step up –  2 dívky ve věku 14 let

2.    Česká republika (Praha/okolí), termín 7.-29.7.2017 – program Step up – kluk a dívka ve věku 14 let + vedoucí starší 21 let

3.    Německo (Lueneburg), termín od 1. – 31.7.2017 – program Interchange – dívka ve věku 12-13 let

 

Stručný popis programu Step up – http://cisv.cz/step-up

Stručný popis programu Interchange – http://cisv.cz/interchange

Velice rádi Vám poskytneme veškeré další informace o CISV i průběhu campů – prosím, neváhejte se nám ozvat.

 

Kontakt:

Jan Macháček (to jsem já) 

607782599

gonzik@seznam.cz

 

 

 

 

CISV International

Informace

Vážení rodiče, jak asi víte ze sdělovacích prostředků, vláda od úterního večera zakazuje všechny sportovní, kulturní, náboženské i umělecké akce s účastí nad 100 osob. Zárove..

Kontakt