Rodinná Víkendovka pořádaná organizací Tamjdem

publikováno: 9 / 9 / 2017

Zveme vás na rodinou Víkendovku, kterou pořádá organizace Tamjdem. Bude se konat 15. – 17.9.2017. Jedná se o dobrovolnickou akci na pomoc Lesní školce Venku! Děti ve věku 3+ jsou vítány! Zažijte svoje děti trochu jinak! Poznávejte spolu nová místa, nové lidi, nové možnosti!
Detaily jsou na: http://www.tamjdem.cz/vikendovka-pro-rodice-a-deti

Ze setkání s rodiči 17. 1.

Sdílíme prezentaci ze SETKÁNÍ s rodiči 17. LEDNA 2018.

Vážení rodiče,
zvažujeme otevření ScioŠkoly také na Praze 8 v Bohnicích (Svidnická ul.). V tuto chvíli nedokážeme specifikovat k jakému datu by vznikla. Vše záleží na jednáních, která momentálně vedeme. Pravděpodobné je září 2019, méně pravděpodobné září 2018.
Vyplněním odpovědí v tomto dotazníku nám s naším záměrem velice pomůžete. Bude-li dostatek rodičů a všechna jednání, především pak řízení na MŠMT, dobře dopadnou, vznikne na Praze 8 nová ScioŠkola.

goo.gl/forms/XYTygClgK2HzwXN72

Předem moc děkujeme za vyplnění a šíření dotazníku.
... Zobrazit víceZobrazit méně