Energie pro vzdělávání - podpořte naši školu

Naše ScioŠkola se zapojila do zcela unikátního projektu Energie pro vzdělávání postaveného na nadčasové platformě. Díky odběru energií od dodavatele Kolibřík Energie, a.s. získáte velmi výhodnou cenu energií a naše ScioŠkola získá 50% zisku. Vy můžete výrazně ušetřit a navíc budete významně a dlouhodobě podporovat rozvoj naší společné školy.

9. 2. 2021| Markéta Hlaváčová
SCIO Instagram P9 (1)

Vy ušetříte vyšší tisíce korun ročně a naše ScioŠkola získá 50% zisku - asi 1.000Kč za jedno odběrné místo za rok. Již několik let úspěšně běží stejný program pro Skauta www.skautskaenergie.cz, kde již po šesti letech mají počet účastníků v desítkách tisíc. Získané prostředky nám umožní podpořit rozvoj naší ScioŠkoly. Můžeme je použít třeba na vylepšení stravy pro děti, zakoupení hudebních nástrojů či jiných nadstandardních pomůcek či vybavení pro naši novou školní budovu a její zahradu. Chceme, aby o jejich použití rozhodovala celá naše školní komunita, podobně jako o jiných pro školu důležitých věcech. Projekt má významný přesah nejen díky úsporám a dělení zisku. Můžete například odebírat zelenou elektřinu a v rámci projektu porozumět jednoduše oblasti, která se dotýká každého z nás. Vše je dostupné online, poznáte energetiku v novém pojetí. Každý svítí a topí.

Více informací a přihláška k odběru energie na projektovém webu

www.energieprovzdelavani.cz