Náš tým

Markéta Hlaváčová
Vedení ScioŠkoly

marketa.hlavacova@scioskola.cz

"Když si moje kamarádky v dětství hrály na školu, nikdy jsem se nepřidala. Nebavilo mě zvát plyšáky k tabuli a psát jim známky."

Ondřej

Ondřej Mikšík
Vedení ScioŠkoly

ondrej.miksik@scioskola.cz

"Svému synovi jsem záviděl, že chodí do školy, kam se každý den těší, která ho baví, a když je nemocný, je nešťastný, že musí zůstat doma. Už mu nezávidím. Jsem tady a těším se každý den.”

Kateřina Samková
hospodářka

katerina.samkova@scioskola.cz

"Jsem šťastná, když to kolem mne klokotá, a to se mi ve ScioŠkole určitě splnilo. Dětský svět mě fascinuje svou energií, otevřeností, bezprostředností."

Jarmila Čechová
speciální pedagožka

jarmila.cechova@scioskola.cz

"Škola by měla dětem poskytnou bezpečné a motivující prostředí, ve kterém se mohou rozvíjet a posouvat dál."

Kackak

Kateřina Kočka

katerina.kocka@scioskola.cz

"Miluju objevování světa s dětmi, pochopení tajemství matematiky a kouzlení s písmem. Ve ScioŠkole se těším na společné radosti s dětmi a objevování všech tajemství, které nám život nabízí.."

Hankaj

Hana Jünglingová
průvodkyně / asistentka

hana.junglingova@scioskola.cz

"Vždy jsem si přála pracovat někde, kde bude práce zároveň i mým koníčkem. Věřím, že Scio škola je to pravé místo, kde se mi tento můj sen může splnit. "

Hankač

Hana Hrdličková

hana.hrdlickova@scioskola.cz

"V této práci se mi nejvíce líbí, že člověk může objevovat svět v celém jeho rozsahu a přemýšlet o něm komplexně. ScioŠkolu jsem si vybrala, protože umožňuje zkoumat dětem svět právě tímto způsobem."

Petra

Petra Hegedüšová

petra.hegedusova@scioskola.cz

"Je potřeba o věcech přemýšlet z různých perspektiv, dát dětem i dospělým pocit sebevědomí, a svobody v jejich názorech, kreativitě a diskuzi. A o tom Scioškola je."

Kačka

Kateřina Mansfeldová

katerina.mansfeldova@scioskola.cz

"Všichni se můžeme podílet na tom, jak škola funguje, jak vypadá a co v ní děláme. Líbí se mi třeba popcornové přestávky, brannballové pátky a kolejní středy."

K4pzi5y8tpwzn3md+Afrla Thumb 1203

Edita Klembasová

edita.klembasova@scioskola.cz

"Vždy jsem věřila, že učit (se) lze i jinak. Je pro mně důležité podporovat zvídavost a tvořivý potenciál dětí, respektovat jejich individualitu a hlavně jim dát prostor ptát se."

Monča 3

Monika Jančová

monika.jancova@scioskola.cz

"Ráda bych děti podporovala v objevování, jejich zvídavosti a v odvaze se ptát, protože oni jsou naše budoucnost."

Tom

Tomáš Mařík

tomas.marik@scioskola.cz

"Věřím, že děti mohou být v mnoha oblastech zcela rovnocennými partnery nám dospělým a že samy dobře vědí, co se chtějí a potřebují naučit."

Zuzana

Zuzana Plecitá

zuzana.plecita@scioskola.cz

"Věřím ve změny vzdělávacího systému, kterého jsou ScioŠkoly součástí a vnímám naší průvodcovskou aktivitu jako průkopnickou práci za lepší život dětí, kterým se společně učíme naslouchat a důvěřovat.

Alan Thomas

alan.thomas@scioskola.cz

"I believe in student-centered and student-guided education and the principles of Constructivism."

Luboš

Luboš Jelínek

lubos.jelinek@scioskola.cz

"Každý den ve Scioškole mi dává pocit, že se společně podílíme na výchově a vzdělávání nové generace tou nejlepší formou a vytváříme pro ně prostředí, které jim umožní žít spokojený a šťastný život."

Miloš

Miloš Zahradník
průvodce v klubu

milos.zahradnik@scioskola.cz

"Vždy mě lákaly školy s jinou koncepcí, než mají státní školy a takovou školou je právě i ta naše. Rád podporuji děti v kreativitě a fantasii, stejně tak jako s nimi rád řádím venku na hřišti."

Elda

Eliška Krenková
průvodkyně v klubu

eliska.krenkova@scioskola.cz

"Na naší škole se mi, kromě možnosti nosit oblečení, jaké chci, plní představy o smysluplné a krásné práci plné zvědavosti a každodenního učení."

Jana Procházková
uklízečka a dobrá duše naší školy

jana.prochazkova@scioskola.cz