Adéla Javůrková

průvodkyně/průvodkyně v klubu

Každý z nás žije ve svém světě, který je tvořen zkušenostmi, zážitky a prožitky, jež nám jsou postupně předkládány během života. Ten svět se proto neustále mění, stejně tak jako náš pohled na okolí či na nás samotné. Přesto však nejsme jen pasivními příjemci věcí kolem. Záleží na nás samotných, jak si přicházející věci ve svém světě uspořádáme a rozdělíme, jestli ten náš svět bude barevný i v případě, že to, co na něj zrovna působí, je pouze černé. To na nás je, jestli si vytvoříme svět, o který se budeme moct v každé situaci opřít, nebo svět, který se zbortí při prvním návalu venkovní negativity.

e-mail: adela.javurkova[zavináč]scioskola.cz

S dětmi pracuji od patnácti let a snažím se je inspirovat v tom, aby si vybudovaly vnitřní prostředí, které je bude posouvat dále a ne brzdit, aby na každé negativní zkušenosti hledaly to pozitivní, nebo aby věděly, že každá situace má své řešení, i když to zrovna znamená ji neřešit. Kromě práce s dětmi mě baví různé sporty, čtení, cestování, hraní na hudební nástroje či rozšiřování si svých vlastních obzorů. Ráda trávím čas s rodinou nebo s kamarády, ale někdy s radostí vyhledávám i samotu. Těším se na spolupráci s organizací Scio, protože si myslím, že nabízí podnětné a zábavné prostředí pro kohokoliv, kdo s ní přijde do kontaktu.

Rezervační systém

Vážení rodiče, zřídili jsme pro Vás rezervační systém, který slouží pro plánované setkání s průvodci a vedením školy. V této chvíli systém testujeme a ověřujeme. Průběžně ..