Andrea Orgovánová

průvodkyně pro 6. – 9. ročník

Vystudovala jsem Přírodovědeckou fakultu Pavla Jozefa Šafárika v Košicích, obor Matematika a matematická informatika. Po studiích mě hlas srdce zavolal do Prahy, kde jsem zcela propadla světu financí. Firemní finance mě uchvátily natolik, že ani po narození dvou synů necelé dva roky po sobě jsem nedokázala sedět doma a do práce jsem dojížděla na pár dnů v týdnu. Nové obzory se otevřely po přestěhování se mimo Evropu – jiný světadíl, jiné podnebné pásmo, jiné jazyky, kultura, náboženství…

e-mail: andrea.orgovanova@scioskola.cz

A vhled do vzdělávání dětí jinak… Dobrovolnická práce ve škole mě přivedla zpátky k vášni ze studií – práci s dětmi. Po návratu do Prahy nastala revoluce – nic už nebylo jako předtím. Navrch pár nečekaných událostí, pár očekávaných změn a pocit, že nastal čas vrátit se ke kořenům. Odevzdávat dětem lásku k matematice, rozšiřovat povědomí o tom, že informatika nejsou jen počítačové hry, nabídnout vlastní zkušenosti s angličtinou, ukázat svět v jeho kráse. A tak jsem tady, připravená na další kapitolu v mém životě, připravena předat dál, co mě život za ty roky naučil. A moc se těším na to, co ještě přinese!

Informace k lyžáku

Dokument s bližšími informacemi ke stažení: zde

Dokument pro vyplnění “Bezinfekčnost”

Dokument pro vyplnění  “Posudek ke zdravotní způsobilosti dítěte”