Edita Klembasová

průvodkyně pro 4. a 5. ročník

Jako malá jsem moc nepřemýšlela, čím budu. Vše se změnilo v den, kdy jsem dočetla první knížku. Najednou se mi otevřely neomezené možnosti a miliony nových paralelních světů. Od té chvíle jsem ve svém volném čase, kromě běhání za míčem a hraní s kamarády, putovala po světě s dětmi kapitána Granta, hledala poklad na Stříbrném jezeře nebo spřízněné duše s Annou ze Zeleného domu. A plán byl jasný – budu spisovatelem!

e-mail: edita.klembasova@scioskola.cz

Láska k literatuře mě spolehlivě provází životem, pokud právě nečtu, tak jsem na procházce se svým psem, dívám se na napínavý seriál, kreslím nebo navrhuji interiéry, loga či novou grafiku. SCIO hodnoty jsou mi velmi blízké. Vždy jsem věřila, že učit (se) lze i jinak. ScioŠkola splňuje mou představu o škole, do které bych sama chtěla chodit nebo tam posílat své dítě. Budu se snažit podporovat zvídavost a tvořivý potenciál dětí, respektovat jejich individualitu a hlavně jim dát prostor ptát se. Protože otázky jsou stejně důležité jako odpovědi.

Informace k lyžáku

Dokument s bližšími informacemi ke stažení: zde

Dokument pro vyplnění “Bezinfekčnost”

Dokument pro vyplnění  “Posudek ke zdravotní způsobilosti dítěte”