Tomáš Kalát (Tom)

průvodce

Ahoj, já jsem Tom a jsem tady nový ☺. Jezdím na koni, rád cestuji, vychutnám si dobrý čaj a jsem pro každou srandu.
Vystudoval jsem mezinárodní vztahy a mezinárodní obchod, ale už jako malý kluk jsem se viděl jako učitel, a tak jsem se do mezinárodního prostředí nikdy nepodíval. Po dokončení vysoké školy jsem nastoupil na základní školu jako učitel anglického jazyka, zeměpisu a tělesné výchovy. Pro žáky jsem organizoval různé výlety a snažil se udělat výuku zajímavější a poutavější.

e-mail: tomas.kalat[zavináč]scioskola.cz

Bohužel jsem nenašel pochopení u vedení školy, narážel jsem na pevně stanovené mantinely klasického školství a původní nadšení a zapálenost mne pomalu opouštěly. Postupně jsem zjišťoval, že se ze mne díky neustále vyvíjenému tlaku od vedení i ostatních kolegyň stává podobná struktura jako ostatní „soudružky“ na škole, což mne děsilo, a tak jsem po 5 letech školství opustil. Na chvíli jsem zamířil do soukromé sféry, což mne ale nenaplňovalo. Po krátkém zamyšlení jsem dospěl k závěru, že je pro mne práce s dětmi posláním, koníčkem a zároveň zábavou a příjemnou povinností. Není nic lepšího, než když vidím v dětských očích radost, že se jim něco povedlo, že je něco baví a dělají to rády. A právě proto jsem si vybral ScioŠkolu a těším se na společné zážitky☺.

Rezervační systém

Vážení rodiče, zřídili jsme pro Vás rezervační systém, který slouží pro plánované setkání s průvodci a vedením školy. V této chvíli systém testujeme a ověřujeme. Průběžně ..