Hana Hrdličková

průvodkyně

Od dětství až do nynějška jsem měla spoustu snů, čím bych chtěla být: zpěvačkou, lékařkou, veterinářkou, výcvikářem pro pejsky… A protože jsem se neustále chtěla učit novým věcem, rozhodla jsem se všechny věci, které mě baví, propojit v jednom povolání. Nastoupila jsem na Masarykovu univerzitu obor Učitelství pro mateřské školy. Po absolvování jsem pracovala 5 let jako učitelka v MŠ. V této práci se mi nejvíce líbí, že člověk může objevovat svět v celém jeho rozsahu a přemýšlet o něm komplexněji. ScioŠkolu jsem si vybrala, protože umožňuje zkoumat dětem svět právě tímto způsobem.

e-mail: hana.hrdlickova[zavináč]scioskola.cz

Rezervační systém

Vážení rodiče, zřídili jsme pro Vás rezervační systém, který slouží pro plánované setkání s průvodci a vedením školy. V této chvíli systém testujeme a ověřujeme. Průběžně ..