Jakub Aška

asistent pedagoga

Po několika letech strávených v korporátním prostředí jsem se rozhodl, že můj život potřebuje nabrat nový a lepší směr. S myšlenkou pracovat ve školství jsem si pohrával už od dětství, ale představa klasické frontální výuky mi z nějakého důvodu přišla dost odpudivá, zbytečná a neefektivní. Jsem rád, že mohu pracovat ve ScioŠkole, kde na žáky a studenty pohlížíme jako na jedinečné individuality, kde můžeme rozvíjet jejich dovednosti. Když mě někde potkáte, tak se se mnou můžete bavit o následujícím: literatuře (především česká, nejradši mám 19. století a avantgardu), podivných artových filmech (kterým nikdo pořádně nerozumí, Marvel filmech, současném i nesoučasném moderním umění, popkultuře (od sester Kardashianových až po věštkyně z Ezo.tv).

e-mail: jakub.aska@scioskola.cz

Informace

Vážení rodiče, jak asi víte ze sdělovacích prostředků, vláda od úterního večera zakazuje všechny sportovní, kulturní, náboženské i umělecké akce s účastí nad 100 osob. Zárove..