Kamila Zbuzková

(toho času na mateřské dovolené)

Od malička jsem si přála umět létat. Fascinovala mě volnost a svoboda ptáků, i nadhled, ze kterého vidí svět. Dodnes, kdekoli jsem, všude vylezu na každou věž či vyhlídku a ráda objevuji nové pohledy na již známá místa. Létat jsem se ještě nenaučila, ale zato jsem si uvědomila, že stejnou svobodu a radost můžu prožívat i na zemi. Stačí dělat, co chci a co mám ráda, naplno!

e-mail: kamila.zbuzkova@scioskola.cz

Od dějin umění a managementu v kultuře, které jsem vystudovala, jsem se přes práci v neziskovkách dostala k lektorování environmentálního a globálního rozvojového vzdělávání, primární prevence či adaptačních kurzů a odtud byl už jen krůček k průvodcování ve ScioŠkole.

V poslední době jsem zjistila, že jako rodilá Pražačka, jsem téměř ohrožený druh. Přestože žiji od malička v Praze, vyrůstala jsem v přírodě a věřím, že i ve ScioŠkole bude prostor učit se venku, na slunci, v blátě, dešťi… v reálném světě! Miluju pohyb a žiju hudbou. Mám nutkavou potřebu se neustále učit, zkoumat, jak věci fungují a těším se, až budu spolu s dětmi dál objevovat svět a prožívat neobyčejné i všední okamžiky.

Rezervační systém

Vážení rodiče, zřídili jsme pro Vás rezervační systém, který slouží pro plánované setkání s průvodci a vedením školy. V této chvíli systém testujeme a ověřujeme. Průběžně ..