Kateřina Mansfeldová

průvodkyně pro 2. a 3. ročník

Když jsem byla malá, chtěla jsem být baletkou. To se mi rychle splnilo a během 10 let jsem protancovala několik baletních střevíčků. Teď bych si chtěla začít plnit i ten dospělý sen. Chtěla bych dělat práci, která mě bude naplňovat a bude mít smysl. ScioŠkola je pro mě velkou příležitostí a moc se těším na všechno, co mě tam čeká.

e-mail: katerina.mansfeldova@scioskola.cz

Ráda cestuji a poznávám nová místa, ať už u nás v České republice, nebo na druhém konci světa. Ráda chodím do přírody, jen tak vyšlápnout na kopec a pozorovat miniatury tam dole. Sednout si k potoku a sledovat, jak teče voda. Často trávím svůj volný čas u plátna se štětcem v ruce. Malování je pro mě největší relaxací, vždy úplně zapomenu na čas. Ráda jezdím na kole nebo na bruslích, ideálně v přírodě. Teď se nově učím hrát šachy.

Dny otevřených dveří pro budoucí prvňáky

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat, že ve dnech  24. 1., 12. 2., 5.3., 12. 3. a 26.3 se budou konat  DOD pro zájemce žáků budoucího 1. ročníku. Vzhledem k počtu předběžně..