Monika Jančová

asistentka pedagoga

Jako malá jsem měla jasnou představu, že rozhodně nebudu v dospělosti sedět v kanceláři zavalená dokumenty. Snila jsem o západu slunce strávených v horách a nekonečném dobrodružství. Mnoho let jsem cestovala za sportem a zážitky. Moje poslední cesta vedla na Nový Zéland, kde jsem několik měsíců učila děti pádlovat a byla to neskutečná jízda! Společně jsme strávili mnoho hodin pádlováním, hraním si, dováděním a závoděním. Díky této zkušenosti jsem si uvědomila, že s dětmi dobrodružství nikdy nekončí, proto jsem tady.
Ráda bych děti podporovala v objevování,  jejich zvídavosti a v odvaze se ptát, protože oni jsou naše budoucnost.

e-mail: monika.jančova@scioskola.cz

Informace

Vážení rodiče, jak asi víte ze sdělovacích prostředků, vláda od úterního večera zakazuje všechny sportovní, kulturní, náboženské i umělecké akce s účastí nad 100 osob. Zárove..