Kateřina Kočka (Kačka)

průvodkyně

Od mala jsem toužila být herečkou, a proto jsem vystudovala VOŠ hereckou. Osud tomu chtěl ale jinak, tak jsem pracovala v jiném odvětví. S narozením dětí jsem se hodně začala zajímat o pedagogiku a školský systém. A chtěla jsem změnu, aby děti měly možnost učit se s radostí a nebály se. Proto jsem spoluzaložila Waldorfskou školu na Praze 7 v Letohradské. Miluju objevování světa s dětmi, pochopení tajemství matematiky a kouzlení s písmem.

e-mail: katerina.kocka[zavináč]scioskola.cz

Ve ScioŠkole se těším na společné radosti s dětmi a objevování všech tajemství, které nám život nabízí.

Rezervační systém

Vážení rodiče, zřídili jsme pro Vás rezervační systém, který slouží pro plánované setkání s průvodci a vedením školy. V této chvíli systém testujeme a ověřujeme. Průběžně ..