Kateřina Kočka (Kačka)

průvodkyně pro 1. ročník

Od mala jsem toužila být herečkou, a proto jsem vystudovala VOŠ hereckou. Osud tomu chtěl ale jinak, tak jsem pracovala v jiném odvětví. S narozením dětí jsem se hodně začala zajímat o pedagogiku a školský systém. A chtěla jsem změnu, aby děti měly možnost učit se s radostí a nebály se. Proto jsem spoluzaložila Waldorfskou školu na Praze 7 v Letohradské. Miluju objevování světa s dětmi, pochopení tajemství matematiky a kouzlení s písmem. Ve ScioŠkole se těším na společné radosti s dětmi a objevování všech tajemství, které nám život nabízí.

e-mail: katerina.kocka@scioskola.cz

Dny otevřených dveří pro budoucí prvňáky

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat, že ve dnech  24. 1., 12. 2., 5.3., 12. 3. a 26.3 se budou konat  DOD pro zájemce žáků budoucího 1. ročníku. Vzhledem k počtu předběžně..