Ondřej Mikšík

zástupce ředitele

Za to, že jsem tady, může můj syn, kterému jsem hrozně záviděl, že chodí do školy, kam se každý den těší, která ho baví a když je nemocný, je strašně nešťastný, že musí zůstat doma. Může za to moje touha dělat něco, co mi bude dávat smysl. Moje rozhodnutí úplně změnit svoji úspěšnou korporátní kariéru, která mě už nijak nenaplňovala. Může za to i náhoda, která mi přála (určitě proto, že jsem byl připravený:-)

ondrej.miksik@scioskola.cz

A čím jsem chtěl být, když jsem byl malý? Kuchařem, sportovním komentátorem, novinářem a chvíli i učitelem, jako děda. Bavil a baví mě dějepis a všechno, co hýbe společností, baseball a jeho trénování. Miloval jsem i letní tábory na Liščí louce.

Když jsem vyrostl, stal jsem se právníkem, když jsem zesílil, stal jsem se manažerem a když jsem dostal rozum, stal jsem se součástí vedení ScioŠkoly.

Být dobrým průvodcem pro děti i průvodce a dělat společně školu, která dává smysl – to mi smysl dává.

Informace

Vážení rodiče, jak asi víte ze sdělovacích prostředků, vláda od úterního večera zakazuje všechny sportovní, kulturní, náboženské i umělecké akce s účastí nad 100 osob. Zárove..