Tomáš Mařík

průvodce

Jmenuji se Tom. Když jsem byl malý drak, tak jsem chtěl být paleontologem a kartáčkem na zuby očisťovat zkamenělé dinosaury. Když jsem trochu vyrostl a stal se ze mě větší drak, tak jsem od fosilií upustil a po osmiletém gymnáziu jsem šel studovat mezinárodní vztahy a mezinárodní rozvojová studia, protože mě bavila a baví angličtina a také mě zajímala a zajímá jak historie, tak dění v dnešním složitém a divokém světě.

e-mail: tomas.marik[zavináč]scioskola.cz

Během let jsem zjistil, že mě velmi naplňuje práce s dětmi a mladými lidmi. S dětmi jsem pracoval v rámci vzdělávacího programu Člověka v tísni, působil jsem na dvou ročnících festivalu Jeden svět na školách v Plzni a mnoho let individuálně doučuji děti i dospělé anglický jazyk. Rovněž jsem absolvoval půlroční stáž v Českém fóru pro rozvojovou spolupráci, která se mimo jiné zaměřovala na oblast globálního rozvojového vzdělávání. Vždycky se snažím být s dětmi kamarád, zaujmout je, moc je nezlobit a snad jim i něco předat. ☺

Rezervační systém

Vážení rodiče, zřídili jsme pro Vás rezervační systém, který slouží pro plánované setkání s průvodci a vedením školy. V této chvíli systém testujeme a ověřujeme. Průběžně ..