Jídelna

Jídelníček je uveřejněn na webových stránkách SPŠZ. Definitivní cena oběda je 27,- Kč pro děti 6-10 let a 29,- Kč pro děti 11-14 let, stravné se zasílá na účet 403390031/2010 (jako variabilní symbol uveďte číslo vaší smlouvy). Obědy jsou vydávány 12:15 – 13:15.

Zálohy tedy budou:
6-10 let     567,- Kč/měsíčně
11-14 let   609,- Kč/měsíčně

Kontakt: Blanka Buberová, vedoucí stravování, telefon: 284 823 470, linka 36, e-mail: buberova@spszem.cz.

– žáci, kteří se již v minulém školním roce ve školní jídelně stravovali, nemusejí odevzdávat přihlášku znovu
– jsou povinni nahlásit změny, pokud nějaké vznikly (např. číslo účtu)
– pokud je tedy žák přihlášen z loňska a nemá v úmyslu v pondělí 4.9. ve škole obědvat, měl by si oběd odhlásit do 31.8.

Přihláška ke stravování.

Provozní řád jídelny.

Zápisky z Vrátu

Dne 25.9. jsme vyrazili se školou z hlavního nádraží. Odtud jsme jeli vlakem do Malé Skály. Odtamtud jsme šli 3 km na chatu do Vrátu. Po cestě jsme se zastavili na Suchých skalách a tam js..

Zajímá Vás, jaká je ScioŠkola? Využijte možnosti, aby vaše dítě strávilo ve ScioŠkole den na zkoušku. Tak může zjistit, jaké je chodit do školy, kam se bude těšit a kde ho bude učení bavit.
Školy bez známek, se zpětnou vazbou, s individuální přístupem, kde pracujeme s vnitřní motivací.
Stačí vyplnit registrační formulář a se školou se dohodnete na konkrétním termínu.
... Zobrazit víceZobrazit méně

Zkuste si ScioŠkolu