Prvňáčkovský návod

Pokud se nás chystáte navštívit, je nutné si přečíst manuál

Odpovědi na nejčastější dotazy týkající se ScioŠkol naleznete v brožuře

Pro nové žáky

Lékař – Posudek o zdravotní způsobilosti

Stravování – Přihláška ke stravování

Školní klub – Zápisní lístek do školního klubu (družiny)

Ostatní – Souhlasné prohlášení zákonného zástupce

Psycholog – Souhlas s činností školního psychologa/školního speciálního pedagoga na 2. ScioŠkole Praha – základní škola, s.r.o.

Pro přestupující žáky

Žádost o přestup – Žádost o přestup žáka (vyplňují jen ti, kteří absolvovali vstupní pohovor a den na zkoušku)

Pro výjezdy

Prohlášení o bezinfekčnosti

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci a škole v přírodě

Zdravotní prohlášení

Ze setkání s rodiči 17. 1.

Sdílíme prezentaci ze SETKÁNÍ s rodiči 17. LEDNA 2018.

Jednou z možných lokalit pro novou ScioŠkolu je i Brandýs nad Labem. Chcete ScioŠkolu v Brandýse? Uvažujete o dojíždění do ScioŠkoly z Prahy do Brandýsa? Přijďte na besedu s Ondřejem Štefflem 6. 2. 2018. ... Zobrazit víceZobrazit méně

Beseda o ScioŠkole s Ondřejem Štefflem

February 6, 2018, 6:30pm - February 6, 2018, 1:30pm

Všechny zájemce a podporovatele ScioŠkoly v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi zveme na BESEDU se zakladatelem ScioŠkol, Ondřejem Štefflem. Pokud vás tento koncept vzdělávání zaujal, ...