Prvňáčkovský návod

Pokud se nás chystáte navštívit, je nutné si přečíst manuál

Odpovědi na nejčastější dotazy týkající se ScioŠkol naleznete v brožuře

Pro nové žáky

Lékař – Posudek o zdravotní způsobilosti

Stravování – Přihláška ke stravování

Školní klub – Zápisní lístek do školního klubu (družiny)

Ostatní – Souhlasné prohlášení zákonného zástupce

Psycholog – Souhlas s činností školního psychologa/školního speciálního pedagoga na 2. ScioŠkole Praha – základní škola, s.r.o.

Pro přestupující žáky

Žádost o přestup – Žádost o přestup žáka (vyplňují jen ti, kteří absolvovali vstupní pohovor a den na zkoušku)

Pro výjezdy

Prohlášení o bezinfekčnosti

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci a škole v přírodě

Zdravotní prohlášení

Zápisky z Vrátu

Dne 25.9. jsme vyrazili se školou z hlavního nádraží. Odtud jsme jeli vlakem do Malé Skály. Odtamtud jsme šli 3 km na chatu do Vrátu. Po cestě jsme se zastavili na Suchých skalách a tam js..

Zajímá Vás, jaká je ScioŠkola? Využijte možnosti, aby vaše dítě strávilo ve ScioŠkole den na zkoušku. Tak může zjistit, jaké je chodit do školy, kam se bude těšit a kde ho bude učení bavit.
Školy bez známek, se zpětnou vazbou, s individuální přístupem, kde pracujeme s vnitřní motivací.
Stačí vyplnit registrační formulář a se školou se dohodnete na konkrétním termínu.
... Zobrazit víceZobrazit méně

Zkuste si ScioŠkolu