Návštěva školy

Manuál dáváme k dispozici všem lidem, kteří se mají poprvé objevit v naší škole. Může jít o návštěvu, suplenta, rodiče, jiné děti. Manuál popisuje základní pravidla a procesy, které se ve škole dějí. Někdy hovoří o tom, co mohou děti dělat a jaké chování lze očekávat. Jindy hovoří k hostům a vysvětluje jim, jak se mají chovat oni a jaká mají práva.

Najdete zde.

Ze setkání s rodiči 17. 1.

Sdílíme prezentaci ze SETKÁNÍ s rodiči 17. LEDNA 2018.

Jednou z možných lokalit pro novou ScioŠkolu je i Brandýs nad Labem. Chcete ScioŠkolu v Brandýse? Uvažujete o dojíždění do ScioŠkoly z Prahy do Brandýsa? Přijďte na besedu s Ondřejem Štefflem 6. 2. 2018. ... Zobrazit víceZobrazit méně

Beseda o ScioŠkole s Ondřejem Štefflem

February 6, 2018, 6:30pm - February 6, 2018, 1:30pm

Všechny zájemce a podporovatele ScioŠkoly v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi zveme na BESEDU se zakladatelem ScioŠkol, Ondřejem Štefflem. Pokud vás tento koncept vzdělávání zaujal, ...