Pomůcky

Milí rodiče,
zde uvádíme základní informace týkající se materiálního zajištění dětí ve ScioŠkole.
Vaše děti nebudou nosit domů a zpět haldy učebnic, nepotřebují tedy ani obrovskou aktovku či objemný batoh s širokými popruhy :-).
Pro začátek jim stačí psací potřeby. Studijní materiály dostanou ve škole a budou si je zakládat do portfolia, které bude rovněž ve škole.
Co se týče jídla, začneme tím, že si každý bude nosit vlastní svačinku, ale rádi bychom časem dospěli i k tomu, že si budeme svačinku připravovat ve společné kuchyni.

Níže uvádíme seznam věcí, které bude Vaše dítě potřebovat:
– přezuvky
– sportovní obuv se světlou podrážkou do tělocvičny/obuv na ven
– oblečení na sportovní aktivity
– baťůžek nebo tašku na svačinu a pití
– psací potřeby
– něco milého, např. polštářek, co dítě nerozptyluje, ale navozuje u něj pocit klidu a bezpečí
– desky v nichž by případně mohli transportovat nějaké dokumenty mezi školou a domovem
Těšíme se na vás!

Dny otevřených dveří pro budoucí prvňáky

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat, že ve dnech  24. 1., 12. 2., 5.3., 12. 3. a 26.3 se budou konat  DOD pro zájemce žáků budoucího 1. ročníku. Vzhledem k počtu předběžně..