Pomůcky

Milí rodiče,
zde uvádíme základní informace týkající se materiálního zajištění dětí ve ScioŠkole.
Vaše děti nebudou nosit domů a zpět haldy učebnic, nepotřebují tedy ani obrovskou aktovku či objemný batoh s širokými popruhy :-).
Pro začátek jim stačí psací potřeby. Studijní materiály dostanou ve škole a budou si je zakládat do portfolia, které bude rovněž ve škole.
Co se týče jídla, začneme tím, že si každý bude nosit vlastní svačinku, ale rádi bychom časem dospěli i k tomu, že si budeme svačinku připravovat ve společné kuchyni.

Níže uvádíme seznam věcí, které bude Vaše dítě potřebovat:
– přezuvky
– sportovní obuv se světlou podrážkou do tělocvičny/obuv na ven
– oblečení na sportovní aktivity
– baťůžek nebo tašku na svačinu a pití
– psací potřeby
– něco milého, např. polštářek, co dítě nerozptyluje, ale navozuje u něj pocit klidu a bezpečí
– desky v nichž by případně mohli transportovat nějaké dokumenty mezi školou a domovem
Těšíme se na vás!

Ze setkání s rodiči 17. 1.

Sdílíme prezentaci ze SETKÁNÍ s rodiči 17. LEDNA 2018.

Jednou z možných lokalit pro novou ScioŠkolu je i Brandýs nad Labem. Chcete ScioŠkolu v Brandýse? Uvažujete o dojíždění do ScioŠkoly z Prahy do Brandýsa? Přijďte na besedu s Ondřejem Štefflem 6. 2. 2018. ... Zobrazit víceZobrazit méně

Beseda o ScioŠkole s Ondřejem Štefflem

February 6, 2018, 6:30pm - February 6, 2018, 1:30pm

Všechny zájemce a podporovatele ScioŠkoly v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi zveme na BESEDU se zakladatelem ScioŠkol, Ondřejem Štefflem. Pokud vás tento koncept vzdělávání zaujal, ...