Pomůcky

Milí rodiče,
zde uvádíme základní informace týkající se materiálního zajištění dětí ve ScioŠkole.
Vaše děti nebudou nosit domů a zpět haldy učebnic, nepotřebují tedy ani obrovskou aktovku či objemný batoh s širokými popruhy :-).
Pro začátek jim stačí psací potřeby. Studijní materiály dostanou ve škole a budou si je zakládat do portfolia, které bude rovněž ve škole.
Co se týče jídla, začneme tím, že si každý bude nosit vlastní svačinku, ale rádi bychom časem dospěli i k tomu, že si budeme svačinku připravovat ve společné kuchyni.

Níže uvádíme seznam věcí, které bude Vaše dítě potřebovat:
– přezuvky
– sportovní obuv se světlou podrážkou do tělocvičny/obuv na ven
– oblečení na sportovní aktivity
– baťůžek nebo tašku na svačinu a pití
– psací potřeby
– něco milého, např. polštářek, co dítě nerozptyluje, ale navozuje u něj pocit klidu a bezpečí
– desky v nichž by případně mohli transportovat nějaké dokumenty mezi školou a domovem
Těšíme se na vás!

Zápisky z Vrátu

Dne 25.9. jsme vyrazili se školou z hlavního nádraží. Odtud jsme jeli vlakem do Malé Skály. Odtamtud jsme šli 3 km na chatu do Vrátu. Po cestě jsme se zastavili na Suchých skalách a tam js..

Zajímá Vás, jaká je ScioŠkola? Využijte možnosti, aby vaše dítě strávilo ve ScioŠkole den na zkoušku. Tak může zjistit, jaké je chodit do školy, kam se bude těšit a kde ho bude učení bavit.
Školy bez známek, se zpětnou vazbou, s individuální přístupem, kde pracujeme s vnitřní motivací.
Stačí vyplnit registrační formulář a se školou se dohodnete na konkrétním termínu.
... Zobrazit víceZobrazit méně

Zkuste si ScioŠkolu