Zapojte se

Pokud jste odborník na nějaké specifické téma, či jste dosud student se živým zájmem o jiné než tradiční formy vzdělávání, či pokud jste prostě rodič dítěte a máte pocit, že máte čím přispět dětem ve Scioškole, můžete nás oslovit a nabídnout nám svou spolupráci.

Počátkem školního roku 2017/2018 můžete tak s námi sdílet příjemné prostředí, pozorovat zkušené a motivované kolegy a především si prožít kontakt s jedinečným sociálním prostředím dětí, průvodců a rodičů, kteří dělají věci ne pro to, protože se to musí, ale protože je to prostě baví a motivuje k dalším činnostem!


Hledáme pro ScioŠkolu na Praze 9

  • průvodce

Baví vás učit? Dokážete děti nadchnout? Máte pedagogické nadání? Dokážete vzdělávat a nikoliv jen učit předmět? Říkáte si ano, ano, ano, ano…., pak čtěte dál 🙂

Pro ScioŠkolu na Praze 9 hledáme nové kolegy do týmu průvodců. Uvítáme primárně kvalifikovaného učitele 1. stupně, který se zapojí do programu školy během celého dne – jak do výuky, tak do odpoledního klubu nebo volnočasových aktivit.
Dejte nám o sobě vědět!
Hledáme jen lidi, kteří se ztotožňují s našimi hodnotami a východisky. Lidi, kteří se chtějí sami stále učit. Jinými slovy, náš průvodce má být takový, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly. Náš nový projekt je hodně odvážný a inovativní.

 

 

Aktuality

Jste rádi ve společnosti dětí? Souzníte s principy a hodnotami ScioŠkol? Jste z Brna a okolí?
Hledáme průvodce do klubu ve ScioŠkole Brno! Bližší informace zde: www.lmcg2.com/pd/1283516026/?rps=202
... Zobrazit víceZobrazit méně

Kontakt

Mapa