Zapojte se

Pokud jste odborník na nějaké specifické téma, či jste dosud student se živým zájmem o jiné než tradiční formy vzdělávání, či pokud jste prostě rodič dítěte a máte pocit, že máte čím přispět dětem ve Scioškole, můžete nás oslovit a nabídnout nám svou spolupráci.

Počátkem školního roku 2017/2018 můžete tak s námi sdílet příjemné prostředí, pozorovat zkušené a motivované kolegy a především si prožít kontakt s jedinečným sociálním prostředím dětí, průvodců a rodičů, kteří dělají věci ne pro to, protože se to musí, ale protože je to prostě baví a motivuje k dalším činnostem!

Hledáme pro ScioŠkolu na Praze 9

• průvodce

Baví vás učit? Dokážete děti nadchnout? Máte pedagogické nadání? Dokážete vzdělávat a nikoliv jen učit předmět? Říkáte si ano, ano, ano, ano…., pak čtěte dál 🙂

Pro ScioŠkolu na Praze 9 hledáme nové kolegy do týmu průvodců. Uvítáme primárně kvalifikovaného učitele 1. stupně, který se zapojí do programu školy během celého dne – jak do výuky, tak do odpoledního klubu nebo volnočasových aktivit.
Dejte nám o sobě vědět!
Hledáme jen lidi, kteří se ztotožňují s našimi hodnotami a východisky. Lidi, kteří se chtějí sami stále učit. Jinými slovy, náš průvodce má být takový, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly. Náš nový projekt je hodně odvážný a inovativní.

Ze setkání s rodiči 17. 1.

Sdílíme prezentaci ze SETKÁNÍ s rodiči 17. LEDNA 2018.

Jednou z možných lokalit pro novou ScioŠkolu je i Brandýs nad Labem. Chcete ScioŠkolu v Brandýse? Uvažujete o dojíždění do ScioŠkoly z Prahy do Brandýsa? Přijďte na besedu s Ondřejem Štefflem 6. 2. 2018. ... Zobrazit víceZobrazit méně

Beseda o ScioŠkole s Ondřejem Štefflem

February 6, 2018, 6:30pm - February 6, 2018, 1:30pm

Všechny zájemce a podporovatele ScioŠkoly v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi zveme na BESEDU se zakladatelem ScioŠkol, Ondřejem Štefflem. Pokud vás tento koncept vzdělávání zaujal, ...