Zapojte se

Pokud jste odborník na nějaké specifické téma, či jste dosud student se živým zájmem o jiné než tradiční formy vzdělávání, či pokud jste prostě rodič dítěte a máte pocit, že máte čím přispět dětem ve Scioškole, můžete nás oslovit a nabídnout nám svou spolupráci.

Počátkem školního roku 2017/2018 můžete tak s námi sdílet příjemné prostředí, pozorovat zkušené a motivované kolegy a především si prožít kontakt s jedinečným sociálním prostředím dětí, průvodců a rodičů, kteří dělají věci ne pro to, protože se to musí, ale protože je to prostě baví a motivuje k dalším činnostem!

Hledáme pro ScioŠkolu na Praze 9

• průvodce
    • němčina snížený s možností rozšíření v jiných oblastech

Baví vás učit? Dokážete děti nadchnout? Máte pedagogické nadání? Dokážete vzdělávat a nikoliv jen učit předmět? Říkáte si ano, ano, ano, ano…., pak čtěte dál 🙂

Pro ScioŠkolu na Praze 9 hledáme nové kolegy do týmu průvodců. Uvítáme primárně kvalifikovaného učitele 1. stupně, který se zapojí do programu školy během celého dne – jak do výuky, tak do odpoledního klubu nebo volnočasových aktivit.
Dejte nám o sobě vědět!
Hledáme jen lidi, kteří se ztotožňují s našimi hodnotami a východisky. Lidi, kteří se chtějí sami stále učit. Jinými slovy, náš průvodce má být takový, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly. Náš nový projekt je hodně odvážný a inovativní. Pokud se k nám přidáte teď, budete mít možnost se na jeho výsledné podobě osobně podílet.

Zápisky z Vrátu

Dne 25.9. jsme vyrazili se školou z hlavního nádraží. Odtud jsme jeli vlakem do Malé Skály. Odtamtud jsme šli 3 km na chatu do Vrátu. Po cestě jsme se zastavili na Suchých skalách a tam js..

Zajímá Vás, jaká je ScioŠkola? Využijte možnosti, aby vaše dítě strávilo ve ScioŠkole den na zkoušku. Tak může zjistit, jaké je chodit do školy, kam se bude těšit a kde ho bude učení bavit.
Školy bez známek, se zpětnou vazbou, s individuální přístupem, kde pracujeme s vnitřní motivací.
Stačí vyplnit registrační formulář a se školou se dohodnete na konkrétním termínu.
... Zobrazit víceZobrazit méně

Zkuste si ScioŠkolu