Lyžák

Informace k lyžáku 16.3. – 22.3. (Bude aktualizováno)

Lyžaři jsou na místě. Cesta proběhla v pořádku a nyní čekají na přidělení pokojů. Bude následovat oběd a odpolední aktivity.

V neděli si děti ověřovaly své vstupní lyžařské dovednosti. K obědu byla krupicová polévka a zapečené těstoviny. Při večeři si všichni pochutnali na přírodní kotletě se šťouchanými brambory. Po večeři byla společná přednáška. Podle informací všichni dodržují večerku a spokojeně spí.
V pondělí všichni lyžovali, před samotným výkonem se pořádně rozcvičovali a zkoušeli různé prvky na lyžích. K obědu měli rajskou polévku a pečené kuře s bramborovou kaší. Po krátkém odpočinku se vydali opět na svah. K večeři byly špagety se sýrem. Následovala společná diskotéka.
Dnes po probuzení děti čekal relaxační den, kdy si všichni udělali společnou dopolední vycházku. Po návratu jsme se pozdravili a bavili jsme se o tom, jak se jim daří a co všechno se už naučili. Umí toho opravdu hodně, včetně jízdy pozpátku a někteří dokonce mezi brankami. K obědu měli uzený vývar a vepřovou kýtu na smetaně s knedlíkem. Pak spokojeně odcházeli na pokoje, kde probíhala relaxace v různých podobách a při různých činnostech. Po skončení poledního klidu se všichni sešli a věnovali se společenským hrám. Mám vzkázat, že nejhorší je, že se nemohou připojit pořádně k Wi-Fi, docházejí sladkosti, chybí jim na pokojích televize, ale nejhorší je ta Wi-Fi. Někteří nahlas přiznali, že se jim trochu stýská. Už se ale těšili na večeři, kdy budou mít hamburger „á la Sváťa“. Ještě se odpoledne chystali na vycházku do obchodu, aby doplnili některé nezbytné zásoby sušenek. Zítra již opět vyrazí na svah a budou si užívat sníh, který je podle jejich slov těžký, ale lyžovat se dá. Protože průběžně chvílemi sněží, tak snad ještě něco připadne. Jinak jsou všichni zdravotně v pořádku a moc zdraví.
Bohužel, slíbené fotky, které dříve zajišťovali nejsou k dispozici, protože s platností GDPR by bylo složité na svahu rozlišovat vše nezbytné. Holky ale fotí a fotky budou k dispozici. Tolik aktuální informace ze Semerinku. Některé fotky jsou již na FB.

Informace k lyžáku

Dokument s bližšími informacemi ke stažení: zde

Dokument pro vyplnění “Bezinfekčnost”

Dokument pro vyplnění  “Posudek ke zdravotní způsobilosti dítěte”