Ranní a odpolední klub

Školní klub funguje ráno od 7.30 do začátku výuky a následně po obědě až do 17 hodin. Děti si mohou vybírat z nabídky aktivit – kroužků uvnitř i venku. Některé aktivity jsou založeny na pravidelném setkávání, jiné vznikají spontánně podle momentálního naladění a chuti dětí. Samozřejmostí je i klidová zóna pro ty žáky, kteří chtějí odpočívat nebo si číst.

Zápisky z Vrátu

Dne 25.9. jsme vyrazili se školou z hlavního nádraží. Odtud jsme jeli vlakem do Malé Skály. Odtamtud jsme šli 3 km na chatu do Vrátu. Po cestě jsme se zastavili na Suchých skalách a tam js..

Zajímá Vás, jaká je ScioŠkola? Využijte možnosti, aby vaše dítě strávilo ve ScioŠkole den na zkoušku. Tak může zjistit, jaké je chodit do školy, kam se bude těšit a kde ho bude učení bavit.
Školy bez známek, se zpětnou vazbou, s individuální přístupem, kde pracujeme s vnitřní motivací.
Stačí vyplnit registrační formulář a se školou se dohodnete na konkrétním termínu.
... Zobrazit víceZobrazit méně

Zkuste si ScioŠkolu