Ranní a odpolední klub

Školní klub funguje ráno od 7.30 do začátku výuky a následně po obědě až do 17.00 hodin. Děti si mohou vybírat z nabídky aktivit – kroužků uvnitř i venku. Některé aktivity jsou založeny na pravidelném setkávání, jiné vznikají spontánně podle momentálního naladění a chuti dětí. Samozřejmostí je i klidová zóna pro ty žáky, kteří chtějí odpočívat nebo si číst.

Pokud se potřebujete telefonicky spojit s průvodci v klubu, volejte na telefonní číslo: 608 971 298. Telefon je určen pouze pro příjem hovorů v době od 12.15 – 17.00 hod.

Dny otevřených dveří pro budoucí prvňáky

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat, že ve dnech  24. 1., 12. 2., 5.3., 12. 3. a 26.3 se budou konat  DOD pro zájemce žáků budoucího 1. ročníku. Vzhledem k počtu předběžně..