Informace ke školní družině a klubu

Školní klub funguje ráno od 7.30 do začátku výuky a následně po obědě až do 17.00 hodin. Děti si mohou vybírat z nabídky aktivit – kroužků uvnitř i venku. Některé aktivity jsou založeny na pravidelném setkávání, jiné vznikají spontánně podle momentálního naladění a chuti dětí. Samozřejmostí je i klidová zóna pro ty žáky, kteří chtějí odpočívat nebo si číst.

Pokud se potřebujete telefonicky spojit s průvodci v klubu, volejte na telefonní číslo: 608 971 298. Telefon je určen pouze pro příjem hovorů v době od 12.15 – 17.00 hod.

Přihláška do ŠD nebo ŠK.

Informace

Vážení rodiče, jak asi víte ze sdělovacích prostředků, vláda od úterního večera zakazuje všechny sportovní, kulturní, náboženské i umělecké akce s účastí nad 100 osob. Zárove..