Návštěva naší ScioŠkoly

Chcete se dozvědět více o tom, jak naše škola žije, jak se učíme, co je pro nás důležité, povídat si o ní s jejím vedením? Zeptat se na všechno, co vás o nás zajímá? Rádi vás v ní přivítáme a provedeme.

2. 12. 2020| Ondřej Mikšík

Těšíme se na setkání s rodiči budoucích prvňáčků i ostatní, kteří hledají  školu, která jim a jejich dětem bude dávat smysl. Která je připraví na život v 21. století tak, aby uměly vzít život do svých rukou a mohly se stát tvůrci budoucnosti­. 

Kdy: ve čtvrtek 10. 12. 2020 v 17:00 hodin

Kde: u nás ve škole - Pod Táborem 300/7, Praha 9

Počet účastníků bude omezen na sedm. 

Registrovat se můžete zde 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYAdjM50XGZvykWXdxXk4Rgs1hjNMnjH5gnBofSfRRpHmSLA/viewform

Těšíme se na každého z vás

Markéta a Ondra