Říkají o nás
 
„Nejde o můj názor, jde o to, jak to vidí naše děti. Na jejich názoru záleží. Naše děti SCIO milujou, každým dnem moudří, umí řešit konflikty a složité situace, vzkvétají. Nejsou vystaveni šikaně, spolupracují. Mohou být sami sebou, bez potřeby někomu něco dokazovat. Co víc si můžu jako máma přát?“
Michaela Thomas
ScioŠkola Praha 3 Jarov
„Do Scia jsme přišli v průběhu třetí třídy, bylo to tehdy rychlé a díky skvělému týmu ve ScioŠkole i bezbolestné. Děti i my s manželem od prvního okamžiku věděli, že sem patříme. Sedí nám respektující přístup, přátelská atmosféra a víra v to, že každý z nás je jedinečný. Škola je hodně o samostatnosti, zodpovědnosti, ale také vztazích, což považujeme za hodně důležité.“
Kamila a Martin Kulhaví
ScioŠkola Praha 3 Jarov
„Na ScioŠkolu dcera přešla až v 9. ročníku a dle jejích slov: "ScioŠkola mi dala více, než všechna předešlá léta v běžném systému.“
Monika Šamánková
ScioŠkola Praha 3 Jarov
„Scioškola je pro nás škola, kam se obě naše děti každý den těší. Mne škola za socializmu nudila a nebavila, je radost, že naši potomci to mohou mít jinak. Navíc si ze školy pamatují neuvěřitelné věci. Moc se nám líbí bohatý a pestrý program, a hlavně spoustu výletů a pobytů v přírodě (byť městské), čištění Rokytky a další.“
Jan Adámek
ScioŠkola Praha 3 Jarov
„Myslím si, že v rychle se měnícím světě i s ohledem na nové požadavky na mladé lidi není důležité umět se nabiflovat co největší množství informací. Je mnohem důležitější umět informace efektivně vyhledávat, správně vyhodnotit, umět je předat dál..“
Ivana Draxlerová
ScioŠkola Praha 3 Jarov